ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ “ΑΛΚΗ ΖΕΗ”

Με ιδιαίτερη τιμή και χαρά επικοινωνήσαμε μέσω διαδικτύου, την Τετάρτη 17 Απριλίου 2019 με την αγαπημένη συγγραφέα παιδικού βιβλίου κ. Άλκη Ζέη, καθώς αποφασίσαμε να δώσουμε το όνομά της στη βιβλιοθήκη του σχολείου μας. Οι μαθητές της Στ΄τάξης μίλησαν με την κ. Ζέη και χάρηκαν ιδιαίτερα αυτήν τη στιγμή.

Συνάντηση με τη Λότη Πέτροβιτς-Ανδρουτσοπούλου

Συνάντηση με τη κ. Λότη Πέτροβιτς Ανδρουτσοπούλου πραγματοποίησαν οι μαθητές της Ε΄τάξης του σχολείου μας την Πέμπτη 11 Απριλίου 2019 στο Δημοτικό Σχολείο Πορταριάς.

Εγγραφές μαθητών σχολικού έτους 2019-2020.

Στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε  να δείτε τα όρια του σχολείου μας ΠΙΝΑΚΑΣ ΟΡΙΩΝ (1)_signed Αγαπητοί γονείς σας ενημερώνουμε ότι: 1.      Οι αιτήσεις εγγραφών στα δημοτικά σχολεία για το σχολικό έτος 2019-2020 θα πραγματοποιηθούν από 6 έως 20 Μαΐου 2019. 2.      Οι εγγραφές θα πραγματοποιούνται από το Διευθυντή του σχολείου καθημερινά από τις 13:15 έως και… Συνεχίστε να διαβάζετε το Εγγραφές μαθητών σχολικού έτους 2019-2020.